Uudised

Suusainfo

19.01.19

13.00

Rajad jälle üle käidud ja heas sõidukorras Tartu mnt kergliiklusteel kuni Sooru ristini ja Pedeli kergliiklusteel Tartu tn poolsel küljel. 

Kungla tn uisuväljakud lumest puhtad ja kasutuskõlbulikud.

Soo tn hokiväljakud avatud kasutamiseks kõigile välja arvatud hokiklubi Lions treeningaegadel, mis toimuvad teisipäeval ja neljapäeval kella 19-21-ni ning laupäeval ja pühapäeval kella 12-15-ni.

Suusarajad

14.01.19

17.00

Nii klassika, kui vabatehnika rada on peale tugevat lumesadu taas üle käidud ja heas sõidukorras Tartu mnt kergliiklusteel kuni Sooru ristini ja Pedeli kergliiklusteel Tartu tn poolsel küljel. Kuna taevaluugid ei paista veel kinni jäävat, tuleb lähiajal tõenäoliselt veel radasid lihvida.

Kungla tn uisuväljakud kasutuskõlblikud.

Soo tn hokiväljakud avatud kasutamiseks kõigile välja arvatud hokiklubi Lions treeningaegadel, mis toimuvad esmaspäeval ja neljapäeval kella 19-21-ni ning laupäeval ja pühapäeval kella 12-15-ni.

Suusainfo

12.01.19

15.00

Nii klassika, kui vabatehnika rada on peale eile öist või täna hommikust laastamistööd taas üle käidud ja sõidukorras Tartu mnt kergliiklusteel kuni Sooru ristini ja Pedeli kergliiklusteel Tartu tn poolsel küljel. Kui keegi nägi või teab, kes oli see suusaradadel talvist mootorisporti harrastav tegelane, kes rajad segi pööras, võiks märku anda, ehk otsitakse teda taga mõnes erivajadustega inimest kogunemiskohas.

Klassikalises stiilis saab nüüd suusatada ka Saviaugu tn kõrval asuvatel tiikidel (nn "kirpitškal").

Kungla tn uisuväljakud kasutamiseks olemas.

Soo tn hokiväljakud avatud kasutamiseks kõigile välja arvatud hokiklubi Lions treeningaegadel, mis toimuvad esmaspäeval ja neljapäeval kella 19-21-ni ning laupäeval ja pühapäeval kella 12-15-ni.

Suusaradade ja uisuväljakute info

04.01 ootame veel lund, ilmateate kohaselt peaks lumesadu lõppema öösel, hommikul toimub suusaradade värskendamine. Kungla tn uisuväljakud peaksid saama täna esimese kihi jääd.

Suusaraja info

Täna maha sadanud lumi võimaldas teha suusarajapõhja.Suusatada saab Pedeli ääres Tartu tänava pool ja Tartu maantee kergliikulusteel kuni Sooru ristini .Naudime talvemõnusid

U14 III divisjoni mängud korvpallis

Pühapäeval 16.12 toimuvad Valga spordihallis U14 divisjoni mängud korvpallis.

Mängude ajakava:

11.00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska vs Tartu Ülikooli korvpallikool/Lõvid

12.30 Tartu Ülikooli korvpallikool/Kotkad vs Valga/Kuldre

14.30 Valga/Kuldre vs Tartu Ülikooli korvpallikool/Lõvid

16.00Tartu Ülikooli korvpallikool/Kotkad vs Korvpalliklubi Valgamaa/Värska

 

Tule vaatama korvpalli järelkasvu.

 

Valga Rahvamatka II etapp

Matka II etapp toimus lumiselt, öösel oli maha sadanud esimeseks advendiks kohev lumi.Matkaradade pikkuseks sellel korral oli pikemal distantsil 10,5 km ja lühemal rajal 6,7 km.Matkal osales kokku 60 matkaselli ja lõpetuseks said kõik osalejad sooja suppi ja teed. Järgmine matk toimub juba uuel aasta numbril 2019.

Suusaradade ja uisuväljakute info

Täna esimese advendi öösel sadas maha ilus kohev lumi siis järgmine nädal lubab vihma. Vastavalt ilmastikule tehakse ka suusarajad ja uisuväljakud korda.Oleme kannatlikud ja mõistlikku meelt. Esimesel võimalusel tehakse asjad korda.

28. Mardijooks

Täna toimus Valgas  28. Mardijooks, Põhidistantsi pikkuseks on 16 km nii meestele kui naistele ja jooksuveteranidele ja lastele on 4 km. Meeste arvestuses näitas parimat jooksuaega Raivo Alla spordiklubist Elujooks ajaga 53.07, teise koha saavutas Mati Kikkas ajaga 1.11,42 ja kolmas oli Veiko Randaru ajaga 1.15,27.Naiste tublimad olid Marika Koplimägi Tartust ajaga 1.16,52, teise koha saavutas Helena Peik Valgast ajaga 1.20,07 ja kolmas oli Liivimaa Rattajklubi  liige Egle Teder ajaga 1.24,33.

Tulemused:leiad SIIT

Algasid 18. hooaja Valga rahvamatkad

 

Valga Rahvamatkade 2018/2019 hooaeg avati esimese matkaga pühapäeval 4. novembril mõnusa päikesepaistelise ilmaga.. Seekordne matk oli tavapärasest veidi pikem ehk 13,8 km km, valida sai veel 9 km distants ja 4 km vahel. Osalemas oli 77  punapõskset matkasõpra. Kuum tee ja maitsev supp olid matkasellidele headeks kosutajateks. 

Edaspidi ongi plaanis teha matkad veidi pikemad, see annab suurema võimaluse leida huvitavamaid radasid. Kindlasti aga teeme kõrvale ka lühema distantsi, et oleks jõukohane kõigile.

Pallimängude mitmevõistlus ÖÖ SÄRK

Valga spordihallis toimus juba kolmas pallimängude mitmevõistlus, kus võeti mõõtu jalgpallis, saalihokis ja korvpallis.Osales kokku 11 võistkonda, kellest 2 olid segavõistkonnad ja 9 meestevõistkonda. Osavamad pallimängurid olid CHELSEA meeskonnast, tublid olid veel Semt/Welg võistkond, kes saavutas teise koha ja kolmanda Taima meeskond. Sega võistkondade parimad olid Ära Mähi ja Smurfid.

Täname ürituse abistajaid: Korvpalliklubi Valgamaa, FC Warrior ja Valga saalihokiklubi.

Kohtume järgmine aasta jälle.

Valga X-jooks 2018 tulemused

Selgusid 3. Valga X-jooksu parimad 10, 8 kilomeetrisel distantsil.

Meeste absoluutarvestus:

  1. Oskars Cimermanis 53.32
  2. Kaimar Karm 54.57
  3. Indrek Roos 57.32

Naiste absoluutarvestus:

  1. Aveli Tättar 01:07.35
  2. Rita Muttel 01:09.02
  3. Marika Koplimägi 01:11.54

Võistkondlik üldarvestus:

  1. JALABAS (Lauri Vesnenko, Veiko Randaru, Aigar K>onsap) 01:04.27
  2. KAM (Margit Padar, Ave Aviste, Kristin Klesman) 01:23.59
  3. HERBALIFE 2 - RAJAL AINULT TÜDRUKUD (Heldi Kaares, Diana Genrihov, Marelle Mangus) 01:29.2

  III Valga X-jooksu TULEMUSED