Teenused

Aurusaun

tänu suurele niiskuse sisaldusele ja kuumusele on aurusaun tõhus terviseparandaja selliste hädade korral nagu bronhiaalastma, bronhiit, ülemiste hingamisteede katarr, köha, häälekähedus, mitteakuutsed reumaatilised vaevused ning liigeste piiratud liikumine või liigesevalud. Tugiprotseduurina on aurusaun kasulik ka inimestele, kellel on unehäired, häiritud naha verevarustus, kuiv ja pragunenud nahk, lihaspinged ja tundlikkus äkiliste temperatuurimuutuste suhtes. Niiske kuumus stimuleerib hästi nahaaluste veresoonte verevarustust ja puhastab intensiivselt nahka. Avanevad naha poorid, eemalduvad surnud naharakud ja mustus ning nahk muutub pehmeks, puhtaks ja siidiselt siledaks.

Soome saun

kiireneb naha vereringlus, mis omakorda intensiivistab higistamist. Nahk ei peegelda enam soojust, vaid võtab seda vastu. Aju ja närvisüsteem reguleerivad kehatemperatuuri sellega, et suurendavad higistamist aitamaks inimese siseelundite temperatuuri normaalsena püsida. Samal ajal lõdvestuvad lihased ja langeb keha soojusakumulatsioonivõime.

Masaažitool

hea massaažtool taaselustab kogu teie keha - te tunnete end puhanuna ja värskena pärast mõnda minutit sellel massaažitoolil! See masseerib teie selga, jalalabasid, jalgu jm. Aitab teil lõõgastuda ja parandab teie tervist. Tänu sellele toolile on pärast pikka tööpäeva lõõgastumine lihtne. Toolil kasutatakse eri kuju, sageduse ja tugevusega vibraatoreid ja rullikuid, mis mõjutavad kogu organismi. Massaažitooli regulaarsel kasutamisel vähenevad lihaspinged ning paraneb verevarustus.

Seljavenituspink

aitab ära hoida istuva tööga seotud seljaprobleeme nagu näiteks kroonilist seljavalu, kõhrketaste sopistusi, nimme-tuharapiirkonna valu, närvide mehhaanilisi kompressioone jms. Selgroo venitamise tulemusena võib toimuda “alla- või sissevajunud” naaberlülide vahelise kauguse suurendamine, lülivaheliste ketaste aktiivne küllastatus veega koos ketaste mõõtude suurendamisega. Selgroo sellise venitamise tulemusena suurenevad selgroo pikkus ja inimese kasv. Normaliseeruvad lülisamba füsioloogilised jooned. Lülidevaheliste ketaste kudede kahjustuse tõenäosuse välistamiseks tuleb pärast protseduuri lõppu tõusta kušetilt ettevaatlikult ja sujuvalt. Umbes tunni aja jooksul pärast protseduuri ei ole soovitatav teha järske ning suure amplituudiga keha- ja pealiigutusi ega kanda raskusi.