9. novembril 2019 toimus traditsiooniline sügisjooks – 29. Mardijooks.

Jooksjad trotsisid ilma 16 ja 4 kilomeetrisel distantsidel.

Vaata tulemusi SIIT

Valga X-jooks 2019

7. septembril toimus juba 4. Valga X-jooks. Esmakordselt toimus see Jaanikese Motokompleksis, kuhu oli ekstreemsuse lisamiseks ehitatud mitmeid erinevaid takistusi. Lisaks tehislikele takistustele muutsid jooksu seikluslikumaks ja raskemaks ka looduslikud takistused, nagu soo ja looklev raja profiil.

Lisaks ligi 8 km põhirajale läbisid mitmed tublid vanemad oma lastega pereraja, kus õpiti ka uusi tarkusi.

Uuri kõiki tulemusi SIIT!

II Valga Kõrbejooksu tulemused

17. augustil 2019 toimus Vilaski krossirajal II Valga Kõrbejooks. Valida sai 8 km ja 4 km distantsi vahel ning kokku oli tublisid osavõtjaid 45. Allpool on väljatoodud vanusegruppide ja distantside parimad, täieliku protokolli saab allalaadida SIIT.

8 km distantsi nii naiste kui meeste kolm parimat said auhindadeks karika ja rahalised preemiad, 4 km kõikide vanusegruppide kolme parimat premeeriti esemeliste auhindadega ja karikaga.

25. Valgamaa talimängud

Valgamaa talimängude mälumängu ja turniiribridži tulemused. Mälumängu võitis Valga II võistkond, võistkonda kuulusid Ü.Mere, E.Lõiv, A.Kornel, teise koha saavutas Valga I võistkond ja kolmanda Tõrva valla meeskond ja turniiribridži Valga valla 4 võistkond, võistkonda kuulusid Aivar Hanimägi ja Viljar Savi, teise koha saavutas Valga 6 võistkond ja kolmanda Valga I võistkond.

Mälumängu tulemused

Turniiribridži tulemused

Toimus 26. Paju jooks.

Seekordne Paju jooks toimus uuel rajal. Jooksjate turvalisuse huvides viisime jooksu suurelt maanteelt metsavahelisele turvalisele teelõigule.Raja pikkuseks oli 7,7 km.Jooksu võitis Võrumaa mees Ivar Ivanov ajaga 27.59 ja teine koht viidi samuti Võrru,  Margus Koor ajaga 30.42 ja kolmas oli Rain Tasane Kuperjanovi JP ajaga 31.39. M40 vanusegrupi parim oli Kaimar Karm Soorust ajaga 31.01, M55 grupi parim oli Kalev Kajaste ajaga 36.02 ja kõige väärikam jooksja vanusegrupis M65 oli 75 - aastane Ilmar Tagel ajaga 56.22. Naiste  arvestuses N18 oli kiirem Karin Redi ajaga 38.23, teine Aveli Tättar ja kolmas Helena Peik., Naiste N35 kiirem oli Egle Villik Tartu Kaitseliidust ajaga 35.49, N35 grupis oli nobedaim Heldi Kaares Valgast ajaga 42.44. Jooksust võttis osa 48 jooksusõpra, kõige kaugem jooksusõber oli Saaremaalt Raul Kangur, kes grupis 40- 54- aastased mehed saavutas tubli 6. koha ajaga 36.20